Веб-курси для підлітків – Розкрий свій творчий потенціал в Інтернеті!

Хочеш вивчити, як створювати веб-сайти та розвиватися в сфері веб-розробки? Приєднуйся до наших захоплюючих веб-курсів, спеціально розроблених для підлітків!

Наші курси пропонують:

Загальне введення в веб-розробку: Вивчай основні концепції та технології, необхідні для створення веб-сайтів, такі як HTML, CSS та JavaScript.

Дизайн та веб-графіка: Вивчай основи дизайну, кольорову гаму, типографіку та створюй привабливі графічні елементи для своїх проектів.

Розробка веб-сайтів: Навчайся створювати веб-сайти з нуля, використовуючи сучасні інструменти та практики розробки.
Веб-анімація та інтерактивність: Дізнайся, як створювати рухомі елементи, анімацію та інтерактивні ефекти на веб-сторінках.

Розробка ігор для вебу: Поглиблення в ігрову розробку, вивчай основи створення веб-ігор за допомогою HTML5 та JavaScript.
Застосування веб-технологій у проектах: Досліджуй застосування веб-технологій у реальних проектах, від розробки простих сайтів до веб-додатків.

На першому модулі навчання учні вивчать мови HTML та CSS, необхідні для верстки сайту, навчаться створювати структуру сайту, стилізувати його, додавати найпростішу анімацію. Також хлопці поглиблено вивчать графічний редактор, який допомагає в роботі із зображеннями, попереднім складанням макету майбутнього Web-сайту та системи розміток.

На другому модулі навчання учні отримають знання про базову структуру мови програмування JavaScript та зможуть «оживити» свій сайт.